تبلیغات
آخرین مطالب مقالات و اخبار نظامی ایران و جهان - تحویل سه فروند جنگنده جدید صاعقه به نیروی هوایی ارتش
آخرین مطالب مقالات و اخبار نظامی ایران و جهانوزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ساخت و تحویل سه فروند جنگنده جدید صاعقه به نیروی هوایی ارتش خبر داد.

به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت دفاع، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخصوص ساخت و تحویل جنگنده‌های جدید توسط وزارت دفاع، از تحویل سه فروند هواپیمای جدید جنگنده صاعقه به ناوگان هوایی ارتش خبر داد.

وی با بیان اینكه این جنگنده‌ها می‌توانند در صیانت از كشور نقش مهمی ایفا كنند، به روند ساخت و تحویل هواپیماهای جدید اشاره كرد و افزود: ساخت و تحویل جنگنده‌های جدید بدون تاخیر و دقیقا طبق برنامه از پیش تعیین شده صورت می‌گیرد.

وزیر دفاع در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص پروژه هواپیمای بدون سرنشین و رادارگریز «سفره ماهی» نیز گفت: طراحی و ساخت پیش نمونه این هواپیما طبق برنامه پیش می‌رود و امیدواریم در آینده به نتیجه لازم در این خصوص برسیم.

سردار وحیدی در حاشیه صدمین سفر استانی هیئت دولت به استان خراسان رضوی در خصوص نقش این سفرها در تقویت امنیت دفاعی كشور نیز خاطرنشان كرد: به طور حتم نقش سفرهای استانی را نمی‌توان نادیده گرفت، چرا كه در حوزه امنیتی و دفاعی بسیاری از پروژه‌های ما استانی است و سفرهای استانی سبب توجه بیشتر به این پروژه‌ها می‌شود.

منبع:aja.ir
طبقه بندی: خبری و تحلیلی،  ایران، 
ارسال توسط مصطفی نداف
آرشیو مطالب
نظر سنجی
عملکرد این وبلاگ را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوند های روزانه
تبلیغات

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ